"AUTOSTORM" - Продовжуй рух впевнено!

Сайлентблоки - це гумометалеві шарніри, що складаються з двох втулок з гумовою вставкою. Вони з'єднують деталі передньої і задньої підвісок, гасять коливання між вузлами і запобігають деформацію підвісок.

 

Більшість сайлентблоків знаходиться в важелях передньої і задньої підвісок. Вони встановлюються в місцях навантаження кузова на ходову частину і зонах стикування рухомих і нерухомих механізмів. Сайлентблок необхідний для кріплення реактивних тяг, важелів і стабілізатора поперечної стійкості в передній підвісці, в задній - для кріплення штанки.

 

Компанія Автошторм пропонує виготовлення посилених сайлентблоков в Вінниці з натурального високоякісного каучуку - швидко, доступно, професійно. Замовити виготовлення і купити сайлентблоки можна на сайті Автошторм Вінниця з доставкою в будь-яке місто України. Ціна сайлентблоків залежить від матеріалу і конструкції. Індивідуальне замовлення.

 

Коли пора міняти сайлентблоки?

Термін служби гумометалевого сайлентблока розрахований на пробіг до 100 тисяч км, але в умовах українського бездоріжжя його заміну потрібно робити після кожних 50 тисяч км.

 

Про знос можуть свідчити такі характерні прояви:

  • погіршилася керованість авто;
  • підвіска погано спрацьовує на нерівностях;
  • збільшений крен автомобіля;
  • з'явився люфт в рульовому колесі;
  • скрипи, постукування в області задніх коліс;
  • нерівномірний знос покришок.

При виникненні перерахованих ознак, потрібно якомога швидше провести заміну деталей.

 

В СТО Автошторм всі роботи з виготовлення та заміни зношених деталей займуть мінімум часу. Ми є виробником запчастин для легкових автомобілів, і в виготовленні деталей використовуємо тільки високоякісні комплектуючі, які забезпечать гарантовано довгий термін служби автомобіля.

 

Як перевірити знос самостійно

Для самостійної перевірки деталі на знос потрібно після миття загнати автомобіль на яму і перевірити сайлентблок на наявність розривів і тріщин, а також на люфт. При великому люфті деталь потрібно терміново міняти.

 

Гума або поліуретан

Різниця між гумовими і поліуретановими сайлентблоками - в довговічності. Останні прослужать в декілька разів довше. І хоча вони коштують дорожче, вкладення окупиться сповна за рахунок більшого терміну служби. Посилені сайлентблоки знижують деформацію в підвісці, покращують поведінку авто на дорозі, усувають властивим каучуковим сайлентблокам ефект витискання, стійкі до низьких температур.

 

Вибираючи сайлентблоки від українського виробника Autostorm, ви отримуєте високоякісний продукт з гарантійним ресурсом 50 тис.км. або 6 місяців.

Пропонуємо спеціальні ціни та умови для Партнерів. AUTOSTORM - з нами приємно працювати!

"AUTOSTORM" ™ Вінниця

вул. Пирогова, 139А

Договір публічної оферти  Умови повернення товару

Виробництво та реставрація сайлентблоків, стійок стабілізатора, послуги СТО

autostormvin@gmail.com

+38 (068) 83-40-053 (Viber) 

+38 (067) 43-00-515

+38 (068) 86-93-769

Разработка сайта
дизайн-студия «Webhit»