"AUTOSTORM" - Продовжуй рух впевнено!

Багато досвідчених автолюбителів віддають перевагу самостійному підбору автозапчастини для автомобіля. Для цього достатньо мати загальні знання про будову транспортного засобу, назву деталі, яка шукається та уяву, як вона виглядає.

Але є кілька важливих моментів, які потрібно врахувати при пошуку. Крім марки, моделі, року випуску автомобіля, об'єму і потужності двигуна для підбору запчастин знадобиться VIN-код авто.

Пошук запчастин по VIN-коду

Ідентифікаційний номер автомобіля або VIN-код складається із 17-ти символів. У них закодована вся необхідна інформація:

 

Код відображений у свідоцтві про реєстрацію чи в техпаспорті, а також вказано на нероз'ємних складових кузова. У сучасних авто він розташовується на передній лівій стійці кузова і лівій верхній частині торпедо.

Навіщо підбирати запчастини по ВІН-коду, якщо ви знаєте марку і модель автомобіля?

Однакові моделі одного бренду можуть збиратися в різних країнах, тому модифікація запчастин може відрізнятися. Підбір запчастин по вин коду дозволить точно визначити деталі з урахуванням всіх необхідних параметрів.

 

Підбір деталей по VIN-коду краще здійснювати за допомогою наших експертів, які підготують і нададуть перелік оригінальних артикулів або доступних аналогів.

 
Самостійний вибір деталей в Каталозі

Щоб самостійно зробити підбір запчастин по марці авто, скористайтеся оригінальним каталогом на нашому сайті. Він дозволить підібрати складні і специфічні деталі. Після вибору марки авто, відкриється список всіх доступних запчастин. Список можна зручно впорядкувати за назвою, ціною, популярності тощо.

В каталозі СТО Автошторм ви зможете здійснити підбір запчастин для ходової, кульових, пильовиків кульової за розмірами, стійок стабілізатора і т.д. Натиснувши на необхідну запчастину, зробити підбір за розміром, вказавши необхідні дані в віконці праворуч від деталі.

Сайт постійно оновлюється, і деякі запчастини можуть бути відсутні в каталозі. Якщо ви не знайшли потрібну деталь, зв'яжіться з нашими консультантами для уточнення її наявності на складі.

Шановні клієнти!

Якщо у вас виникли питання по підбору деталей за даними авто, зв'яжіться з нашими консультантами або залиште заявку, вказавши своє ім'я та номер телефону, за яким ми можемо з вами зв'язатися для обговорення деталей замовлення.

 

Пропонуємо спеціальні ціни та умови для Партнерів. AUTOSTORM - з нами приємно працювати!

"AUTOSTORM" ™ Вінниця

вул. Пирогова, 139А

Договір публічної оферти  Умови повернення товару

Виробництво та реставрація сайлентблоків, стійок стабілізатора, послуги СТО

autostormvin@gmail.com

+38 (068) 83-40-053 (Viber) 

+38 (067) 43-00-515

+38 (068) 86-93-769

Разработка сайта
дизайн-студия «Webhit»