"AUTOSTORM" - Продовжуй рух впевнено!

Renault Scenic відновлення сайлентблоків переднього підрамника

Доброго вечора шановне панство. Сьогодні до нас завітав автомобіль Renault Scenic з проблемою переднього підрамника, а саме сайлентблоків.  Наша компанія встановила на данне авто сайлентблоки нашого виробництва. Клієнту надана гарантія. Дякую за увагу)))

VW T 5 відновлення задньої підвіски

Доброго вечора шановні. Сьогодні до нашої компанії завітав VW T5 з проблемою задніх важелів, а саме сайлентблоків. Всі сайлентблоки, які встановлювалися на данне авто, нашого виробництва. Клієнту надана гарантія. Прошу до перегляду. Дякую

Volkswagen Tiguan відновлення передньої та задньої підвіски

Доброго вечора, сьогодні відновили частково передню та задню підвіску Volkswagen Tiguan. Всі сайлентблоки, які були встановлені на данне авто нашого виробництва. Прошу до перегляду. Дякую

Toyota Yaris відновлення сайлентблоків задньої балки

 Сьогодні до нас завітав  автомобіль  Toyota Auris 2001 року.  Наша компанія відновила сайлентблоки задньої балки. Прошу до перегляду. Дякую)))

Відновлення передньої та задної підвіски Volkswagen Passat B6
Відновлення кульової опори Hyundai Elantra 2009
Відновлення передніх сайленблоків для Mazda 6

Усі сайлентблоки, які встановились на данні важелі, це виробництво нашої компанії. На всю продуклію клієнту надана гарантія. Дякую

 Відновлення рульових тяг до Honda CR-V III

Вітаю шановна громада. Сьогодні відновили рульові тяги до Honda CR-V III. Клієнту надана гарантія. Фото ДО та ПІСЛЯ відновлення.

Також ми виготовляємо до даного автомобіля стійки стабілізатоа та сайлентблок переднього важеля задній. Дякую

 Skoda Octavia Tour відновлення всіх сайлентблоків та кульової опори

Вітаю. Сьогодні до нас завітав автомобіль Skoda Octavia Tour. З деякими неполадками по ходовій частині авто,  а саме : кульова опора,  сайлентблоки передніх важелів та сайлентблоки задньої балки.  Всі сайлентблоки, які встановились на дане авто, нашого виробництва. Кульова опора була відновлена.  Прошу до перегляду. Дякую)))

Виготовлення сайлентблоків до Chevrolet Bolt EV

Доброго вечора шановні. До нашої компанії звернувся клієнт з проблемою сайлентблоків передніх важелів Chevrolet Bolt 2016 року (USA). В продажу їх не має взагалі. Тому ми не могли відмовити людині. Ось результат нашої праці. Також виготовили передні стійки до даного авто. Прошу до перегляду. Дякую

JEEP WRANGLER JK 2008 ВІДНОВЛЕННЯ САЙЛЕНТБЛОКІВ КУЗОВА

 Декілька днів тому, до нашої компанії звернулась людина з проблемою сайлентблоків кузова, які кріплятся  до рами JEEP WRANGLER (JK) 2008 гоку.  Прошу до перегляду, що з цього вийшло. Фото ДО та ПІСЛЯ відновлення. Дякую)))

 Відновлення підвіски до Jaguar X-Type 2007 року
Відновлення задньої підвіски на Ford Fusion (USA)

Доброго вечора всім. Декілька днів тому, до нашої компанії звернулась людина, з проблемою по задній підвісці Ford Fusion 2016 року (USA). Так як, це авто для нашого ринку ще нове, то всі важелі та піднамник продаются тілки в зборі і дуже дорого, а не оригінал окремими комплектуючили и теж дорого. Ми вирішили йому допомогти в цьому питані.
А саме виготовили нові плаваючі сайлентблоеки до задніх важелів та нові сайлентблоки заднього підрамника.

Фото звіт ДО та ПІСЛЯ. Дякую)

Сьогодні відновили передню підвіска Porsche Panamera.

Доброго дня, сьогодні відновили передню підвіска до  Porsche Panamera. Фото звіт ДО та ПІСЛЯ відновлення. Клієнту на всю роботу надана ГАРАНТІЯ. Дякую))

 Відновлення задньої підвіски BMW X5 (e53).

Фото ДО та ПІСЛЯ,  відновлення деталей.

Відновлення задніх розвальних важелів HONDA CRV (тюнінг)

На сьогоднішній момент у кожно з нас, виникала проблема з розвалом - сходження задньої підвіски авто. Але, цю проблему, наша компанія може вирішити за допомогою конструктивного втручання до розвальних важелів. Нагальним прикладом є розвальний важіль задньої підвікти від HONDA CRV.

Якщо у Вас будуть виникати проблеми, в данному питанні. Будемо раді Вам допомогти з будь- яким авто. З повагою до Вас українська команда компанії "AUTOSTORM"!!!!

Пропонуємо спеціальні ціни та умови для Партнерів. AUTOSTORM - з нами приємно працювати!

"AUTOSTORM" ™ Вінниця

вул. Пирогова, 139А

 

Виробництво та реставрація сайлентблоків, стійок стабілізатора, послуги СТО

autostormvin@gmail.com

+38 (068) 86-93-769 (Viber) 

+38 (095) 76-53-521

+38 (068) 83-40-053

Разработка сайта
дизайн-студия «Webhit»