"AUTOSTORM" - Продовжуй рух впевнено!

Тема усиленных запчастей подвески в нашей стране не утрачивает актуальности: дороги быстро идеальными не станут, а массы автовладельцев не разбогатеют. Поэтому производители хотят предложить рынку конкурентные по цене и ходимости решения.

Український виробник AUTOSTORM займається стійками стабілізатора вже давно (з 1996 року) - це профільна спеціалізація компанії, її «візитна картка». Потрібно відзначити, що дані деталі підприємство випускає в двох варіантах: стандартному і посиленому, який є фірмовим ноу-хау AUTOSTORM. За час роботи підприємство освоїло виробництво майже всього спектра стійок - покрито 99% моделей автомобілів.

Світовий тренд на екологічність поступово поширюється і на Україну, а разом з ним в країні поступово зростає кількість електрокарів, серед яких культова Tesla займає одне з ключових місць. Відповідно зростання кількості автомобілів збільшується попит на запчастини до них і тут виникає певний вакуум пропозиції. По суті, варіантів всього два: замовляти оригінал в США і довго чекати або шукати б / у запчастини в ближньому зарубіжжі (як правило в Польщі).

У зв'язку зі станом українських доріг, найбільш часта проблема, з якою стикаються автовласники, - поломки підвісок автомобіля, зокрема сайлентблока.

Через низьку якість доріг багато запчастин ходової в короткі терміни перетворюються в видатковий матеріал. І найчастіше «вилітають» стійки і втулки стабілізатора поперечної стійкості.

Кожен автовласник знає, що підвіска авто має в своїй конструкції кульову опору, яка працює за принципом суглоба в руці, відповідаючи за поворот коліс. Без неї це було б просто неможливо.

"AUTOSTORM" ™ Вінниця

вул. Пирогова, 139А

 

Виробництво та реставрація сайлентблоків, стійок стабілізатора, послуги СТО

autostormvin@gmail.com

+38 (068) 86-93-769 (Viber) 

+38 (095) 76-53-521

+38 (093) 23-98-360

+38 (063) 04-55-510

+38 (068) 83-10-053

Разработка сайта
дизайн-студия «Webhit»