"AUTOSTORM" - Продовжуй рух впевнено!

Для ЗСУ ми завжди поряд. Допомагали і будемо допомагати

Приємно чути щирі слова подяки від ЗСУ. Сьогодні  відновили ще одну ластівку для ВПС України. Хлопці Ви у нас найкращі. З Вами Господь Бог!!!!

Допомагаємо та вносимо свій посильний внесок у захист нашої батьківщини

Допомагаємо та вносимо свій посильний внесок у захист нашої батьківщини. Ще один та не останій автомобіль було та буде відремонтовано та передано до збройних сил України нашою компанією. Україна понад усе !!!!

Безкоштовне відновлення техніки для ЗСУ

Наша компанія, БЕЗКОШТОВНО відновлює військову техніку та техніку територіальної оборони. З цілей безпеки ми не можемо викладати фото  всієї техніки в соціальні мережі. Пізніше буде ще багато цікавої інформації. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА !!!

 

 Mercedes-Benz (W220) відновлення сайлентблоків задньої підвіски

Доброго вечора. Сьогодні до нашого автосервісу завітав Mercedes-Benz S430 W220. З проблемою сайлентблоків задньої підвіски . Фото ДО та після ПІСЛЯ відновлення. Клієнту надана гарантія. Дякую

Suzuki Liana відновлення сайлентблоків задньої підвіски

Доброго дня. До нашого автосервісу завітав автомобіль Suzuki Liana. З проблемою сайлентблоків задньої підвіски. Фото ДО та ПІСЛЯ відновлення  деталей.  Клієнту надана Гарантія!

HONDA HR-V 2005 року. Відновлення сайлентблоків задніх амортизаторів

Доброго вечора. Сьогодні відновили сайлентблоки задніх амортизаторів до HONDA HR-V 2005 року. Фото ДО та ПІСЛЯ відновлення. Дякую

Jeep Grand Cherokee відновлення сайлентблоків

Вітаю, Шановне панство. ))) Сьогодня до нашо автосервіу завітав автомобіль Jeep Grand Cherokee. Його власник звернувся до нас з проблемою по ходовій частині. А саме сайлентблоки передньої підвіски на важілю поперечної стійкості. Сайлентблоки задніх амортизаторві та задні стійки стабілізатора. Прошу до перегляду. Фото ДО та ПІСЛЯ відновлення деталей. Клієнту надана ГАРАНТІЯ . Дякую)))

Chevrolet Impala 2011 року відновлення передньої підвіски

Доброго вечора, шановні учасники групи. Сьогодні відновили передню підвіску автомобіля Chevrolet Impala 2011 року. А саме кульові опори та сайленблоки переднього важеля передні. Фото ДО та ПІСЯ. Дякую за увагу.

Nissan Pathfinder 2014 року. Відновлення сайлентблоків передніх важелів

Доброго вечора. Сьогодні до нашого автосервісу завітав Nissan Pathfinder 2014 року. З проблемою сайлентблоків передніх важелів. Всі сайлентблоки, які були встановлені на дане авто, нашого виробництва. Клієнту надана гарантія. Дякую

Mitsubishi Outlander 2005 року. Відновлення сайлентблоків задніх амортизаторів

Доброго вечора. Сьогодні відновили сайлентблоки задніх амотризаторів до Mitsubishi Outlander 2005 року. Клієнту надана гарантія. Прошу до перегляду. Дякую)))

Renault Scenic  відновлення сайлентблоків переднього підрамника

Доброго вечора шановне панство. Сьогодні до нас завітав автомобіль Renault Scenic з проблемою переднього підрамника, а саме сайлентблоків.  Наша компанія встановила на данне авто сайлентблоки нашого виробництва. Клієнту надана гарантія. Дякую за увагу)))

VW T 5 відновлення  задньої підвіски

Доброго вечора шановні. Сьогодні до нашої компанії завітав VW T5 з проблемою задніх важелів, а саме сайлентблоків. Всі сайлентблоки, які встановлювалися на данне авто, нашого виробництва. Клієнту надана гарантія. Прошу до перегляду. Дякую

Volkswagen Tiguan відновлення передньої та задньої підвіски

Доброго вечора, сьогодні відновили частково передню та задню підвіску Volkswagen Tiguan. Всі сайлентблоки, які були встановлені на данне авто нашого виробництва. Прошу до перегляду. Дякую

Toyota Yaris  відновлення сайлентблоків задньої балки

 Сьогодні до нас завітав  автомобіль  Toyota Auris 2001 року.  Наша компанія відновила сайлентблоки задньої балки. Прошу до перегляду. Дякую)))

Відновлення передньої та задної підвіски  Volkswagen Passat B6
Відновлення кульової  опори  Hyundai Elantra 2009
Відновлення передніх сайленблоків для Mazda 6

Усі сайлентблоки, які встановились на данні важелі, це виробництво нашої компанії. На всю продуклію клієнту надана гарантія. Дякую

 Відновлення рульових тяг до Honda CR-V III

Вітаю шановна громада. Сьогодні відновили рульові тяги до Honda CR-V III. Клієнту надана гарантія. Фото ДО та ПІСЛЯ відновлення.

Також ми виготовляємо до даного автомобіля стійки стабілізатоа та сайлентблок переднього важеля задній. Дякую

  Skoda Octavia Tour відновлення всіх сайлентблоків та кульової  опори

Вітаю. Сьогодні до нас завітав автомобіль Skoda Octavia Tour. З деякими неполадками по ходовій частині авто,  а саме : кульова опора,  сайлентблоки передніх важелів та сайлентблоки задньої балки.  Всі сайлентблоки, які встановились на дане авто, нашого виробництва. Кульова опора була відновлена.  Прошу до перегляду. Дякую)))

Виготовлення сайлентблоків  до Chevrolet Bolt EV

Доброго вечора шановні. До нашої компанії звернувся клієнт з проблемою сайлентблоків передніх важелів Chevrolet Bolt 2016 року (USA). В продажу їх не має взагалі. Тому ми не могли відмовити людині. Ось результат нашої праці. Також виготовили передні стійки до даного авто. Прошу до перегляду. Дякую

JEEP WRANGLER JK 2008 ВІДНОВЛЕННЯ САЙЛЕНТБЛОКІВ КУЗОВА

 Декілька днів тому, до нашої компанії звернулась людина з проблемою сайлентблоків кузова, які кріплятся  до рами JEEP WRANGLER (JK) 2008 гоку.  Прошу до перегляду, що з цього вийшло. Фото ДО та ПІСЛЯ відновлення. Дякую)))

 Відновлення підвіски до Jaguar X-Type 2007 року
Відновлення задньої підвіски на Ford Fusion (USA)

Доброго вечора всім. Декілька днів тому, до нашої компанії звернулась людина, з проблемою по задній підвісці Ford Fusion 2016 року (USA). Так як, це авто для нашого ринку ще нове, то всі важелі та піднамник продаются тілки в зборі і дуже дорого, а не оригінал окремими комплектуючили и теж дорого. Ми вирішили йому допомогти в цьому питані.
А саме виготовили нові плаваючі сайлентблоеки до задніх важелів та нові сайлентблоки заднього підрамника.

Фото звіт ДО та ПІСЛЯ. Дякую)

Сьогодні відновили передню підвіска  Porsche Panamera.

Доброго дня, сьогодні відновили передню підвіска до  Porsche Panamera. Фото звіт ДО та ПІСЛЯ відновлення. Клієнту на всю роботу надана ГАРАНТІЯ. Дякую))

Пропонуємо спеціальні ціни та умови для Партнерів. AUTOSTORM - з нами приємно працювати!

"AUTOSTORM" ™ Вінниця

вул. Пирогова, 139А

Договір публічної оферти  Умови повернення товару

Виробництво та реставрація сайлентблоків, стійок стабілізатора, послуги СТО

autostormvin@gmail.com

+38 (068) 83-40-053 (Viber) 

+38 (067) 43-00-515

+38 (068) 86-93-769

Разработка сайта
дизайн-студия «Webhit»