"AUTOSTORM" - Продовжуй рух впевнено!

Безкоштовна діагностика ходової з понеділка по п'ятницю з 8-30 до 9-00.

Станція технічного обслуговування - це швидка допомога для автомобіля, завдання якої швидко провести діагностику, визначити проблему або несправність, запропонувати варіанти для її усунення і виконати ремонт авто.

Один з найважливіших вузлів автомобіля - ходова частина. Через поганий стан українських доріг і агресивний стиль водіння саме ця частина піддається найбільшому навантаженню. Тому ремонт ходової в Вінниці - одна з найбільш затребуваних послуг автосервісів.

Найбільш часто відновлюваними запчастинами є двигун і його складові: циліндри, поршні, пристрої запалювання, генератори. Друга група відновлюваних деталей - система підвіски і приводу.

Компанія «AUTOSTORM» виготовляє стійки / тяжкі стабілізатора, сайлентблоки, втулки стабілізатора, пильовики з високоякісної сировини з гарантією якості за доступними цінами .
Звертайтеся з питаннями до менеджерів компанії.

Багато досвідчених автолюбителів віддають перевагу самостійному підбору автозапчастини для автомобіля. Для цього достатньо мати загальні знання про будову транспортного засобу, назву деталі, яка шукається та уяву, як вона виглядає.

Пропонуємо спеціальні ціни та умови для Партнерів. AUTOSTORM - з нами приємно працювати!

"AUTOSTORM" ™ Вінниця

вул. Пирогова, 139А

Договір публічної оферти  Умови повернення товару

Виробництво та реставрація сайлентблоків, стійок стабілізатора, послуги СТО

autostormvin@gmail.com

+38 (068) 83-40-053 (Viber) 

+38 (067) 43-00-515

+38 (068) 86-93-769

Разработка сайта
дизайн-студия «Webhit»