"AUTOSTORM" - Продовжуй рух впевнено!

Стабілізатор поперечної стійкості являє собою обертовий гнучкий компонент, який з'єднує елементи підвіски правого і лівого колеса однієї і тієї ж осі автомобіля. 

Тяги стабілізатора покращують керованість машини і амортизацію, утримують авто від надмірного розгойдування при повороті, покращують процес управління. Зношені тяги стабілізатора впливають на рульове управління, хід і ефективність використання палива.

Український виробник автозапчастин компанія AUTOSTORM пропонує виготовлення посилених стійок стабілізатора на поворотних сайлентблоках для заміни зношених деталей. Також виготовимо стійки стабілізатора за розмірами або зразком замовника. Посилені стійки виробляються в Вінниці і можуть бути доставлені в будь-яке місто України. Вагома конструктивна відмінність і перевага стійок - відсутність тертя між пальцем і сухарем. 

 

Компоненти стабілізатора поперечної стійкості повинні регулярно перевірятися візуально на наявність пошкоджень і тріщин не рідше одного разу на рік. Також варто прислухатися до них під час руху автомобіля.

 

Ознаки зносу стабілізатора

Загальні ознаки несправних компонентів стабілізатора поперечної стійкості включають:

  • скрип, деренчання або стукіт в області шин;
  • погану керованість;
  • надмірний крен кузова;
  • слабке або неправильне відчуття рульового управління.

 

Заміна стійки стабілізатора

Зв'язки стабілізатора на автомобілі запобігають крен кузова, який в екстремальних обставинах може привести до втрати контролю над управлінням. Тому при зносі деталі потрібно негайно замінити пошкоджені компоненти. Якщо ланка стабілізатора поперечної стійкості ослаблена або пошкоджена, наші досвідчені механіки виконають виготовлення і замінять його в найкоротші терміни.

 

Виготовлення стійок стабілізатора в Вінниці

Для виготовлення стійок використовується прогумований металевий шарнір, що працює за принципом сайлентблока. Конструктивна особливість моделі - відсутність пильовика, сухаря і мастила, так як еластичність сайлентблока максимально адаптує підвіску автомобіля до нелегких умов українських доріг.

 

Гарантійний ресурс запчастин нашого виробництва в 2-3 рази більше, ніж у аналогічних стандартних деталей. Так як після завершення ресурсу роботи, стійка стабілізатора підлягає відновленню, компанія Автошторм надає своїм клієнтам ремкомплект поворотних сайлентблоков.

Пропонуємо спеціальні ціни та умови для Партнерів. AUTOSTORM - з нами приємно працювати!

"AUTOSTORM" ™ Вінниця

вул. Пирогова, 139А

Договір публічної оферти  Умови повернення товару

Виробництво та реставрація сайлентблоків, стійок стабілізатора, послуги СТО

autostormvin@gmail.com

+38 (068) 83-40-053 (Viber) 

+38 (067) 43-00-515

+38 (068) 86-93-769

Разработка сайта
дизайн-студия «Webhit»