"AUTOSTORM" - Продовжуй рух впевнено!

Втулки підвісок - це гумові деталі між шарнірними з'єднаннями. Їх робота полягає в тому, щоб зменшити вібрацію, а також тертя в місцях зіткнення металевих деталей. У більшості автомобілів використовуються м'які гумові втулки для комфортної їзди.

Згодом будь-які втулки зношуються і потребують заміни. А так як робочі деталі з'єднання підвіски зношуються значно швидше, це може привести до більш дорогого ремонту. Тому рекомендується регулярно перевіряти втулки стабілізатора (передні, задні) у досвідченого автомеханіка.

 

Українська компанія AUTOSTORM є виробником різноманітних запчастин для автомобіля. Ми виконуємо виготовлення втулок з високоякісного натурального каучуку (передні і задні), що дозволяє значно збільшити термін служби деталі.

Коли необхідна заміна?

При сильному зносі відчувається різниця в управлінні автомобілем. Зношування може проявлятися різними способами:

  • проблеми з рульовим керуванням;
  • погане гальмування;
  • стукіт, гуркіт або скрип підвіски;
  • нерівномірний знос шин.

Визначити знос можна і візуально: захисна гумова втулка втрачає еластичність і стає твердою, на ній з'являються потертості і тріщини. Однак зношування відбувається поступово, тому пошкодження втулок не завжди очевидно. Щоб бути впевненим у правильній роботі підвіски і безпеки водіння, рекомендується проводити заміну втулок через кожен 30 тисяч кілометрів пробігу або при появі будь-якого з перерахованих ознак несправності.

Заміна втулок

Щоб запобігти поганій керованості автомобіля, краще замовити виготовлення і замінити втулки з двох сторін, незважаючи на різну ступінь зносу.

Деякі деталі замінюються легко, але більшість - досить незручно. Для їх заміни потрібно не тільки фізична сила, а й спеціальні інструменти. В окремих випадках більш економічно замінити не одну втулку, а весь комплект.

Вирішивши замовити виготовлення втулок у нас, ви отримуєте надійні автомобільні деталі та гарантію якості. Крім гумових втулок ви можете купити в Автошторм сайлентблоки і пильовики за доступними цінами і з гарантією якості.

Пропонуємо спеціальні ціни та умови для Партнерів. AUTOSTORM - з нами приємно працювати!

"AUTOSTORM" ™ Вінниця

вул. Пирогова, 139А

Договір публічної оферти  Умови повернення товару

Виробництво та реставрація сайлентблоків, стійок стабілізатора, послуги СТО

autostormvin@gmail.com

+38 (068) 83-40-053 (Viber) 

+38 (067) 43-00-515

+38 (068) 86-93-769

Разработка сайта
дизайн-студия «Webhit»