"AUTOSTORM" - Продовжуй рух впевнено!

Повернення товару здійснюється згідно закону України про захист прав споживачів. При таких умовах: 

1.  Протягом 14 календарних днів з моменту отримання товару клієнтом.

2.  Послуги служби доставки при поверненні товару оплачуються клієнтом.

3.  Поверненню не підлягає товар, який був встановлений на авто.

4.  Товар повинен комплектуватися усіма оригінальними етикетками і повністю зберегти заводську упаковку.

Після того як ми отримаємо товар від клієнта, ми перевіряємо його на відповідність наведених вище умов. Якщо все в порядку ми повертаємо вам 100% вартості товару на вашу карту протягом 2 днів.

Загальні положення

1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозицією «autostorm.vn.ua», далі за текстом - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту - «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://autostorm.vn.ua» (далі -« Інтернет-сайт »).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

* «Товар» - аксесуари;

* «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару шляхом здійснення електронної угоди.

* «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

* «Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

- оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

- обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний.

4.2. Кожна позиція може бути представлена ​​в замовленні в будь-якій кількості.

4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

Порядок оплати замовлення

5.1. Післяплата. Оплата післяплатою здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії за готівковий розрахунок в гривнях.

5.2. Передплата. При не надходження коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де і здійснюється видача замовлень.

6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

Права та обов'язки сторін:

7.1. Продавець має право:

- в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:

- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

- оформити замовлення в Інтернет-магазині;

- оформити електронний договір;

- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності :

- за змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

- за незначну невідповідність колірної гами товару, яка може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей, екранів мобільних пристроїв;

- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://autostorm.vn.ua

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, яку надає Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.

10.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

Термін дії договору

11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин «autostorm.vn.ua» на офіційному інтернет-сайті https://autostorm.vn.ua, має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет платформою ФОП і юридичним особам для реалізації товару.

Підвіски для TESLA model S

На фото важелі передньої та  задньої підвіски для TESLA model S ( ДО відновлення та ПІСЛЯ). Клієнту надана гарантія!!!

Підвіска TESLA

 На фото важелі передньої підвіски для TESLA model S ( до відновлення та після). Клієнту надана гарантія!!!

Автошторм запрошує партнерів до співпраці!

 

Зараз ми створюємо дилерську систему наших центрів, пропонуємо хороші умови співпраці і знижки.

Реєструйтесь на сайті і для Вас будуть відображатися наші спеціальні ціни для партнерів. (Активація облікового запису проводиться вручну адміністратором, тому вносьте актуальні дані і чекайте від нас дзвінка)

Всю інформацію можна отримати, звернувшись до нас за адресою:

м Вінниця, вул. Пирогова, 139 а,

або за телефонами: 068-869-37-69 , 093-239-83-60 , 095-765-35-21 .

Компанія «Автошторм» український виробник запасних частин авто надає ЖИВУ ГАРАНТІЮ 20 000 тис.км. або 6 месяцев. Неправильне встановлення зменшує ресурс роботи стійки.

"AUTOSTORM" ™ Вінниця,  вул. Пирогова, 139А

Працюємо з 9.00 до 18.00, з 13 до 14 обідня перерва

+38 (068) 83-40-053 (Viber)

+38 (068) 86-93-769 

+38 (095) 76-53-521 Сервіс

 

Українська компанія AUTOSTORM розпочала свою діяльність в 1996 році у Вінниці. Ми гарантуємо високу якість своєї продукції і її зносостійкість.
       
Вирішивши купити запчастини для автомобіля від бренду AUTOSTORM, і виконуючи їх заміну, ви можете бути впевнені: завдяки професійному обслуговуванню ходова автомобіля прослужить ще багато тисяч кілометрів.

 

Варто відзначити, що наші фахівці уважно стежать за кожним етапом виробництва деталей і ретельно порівнюють готовий продукт на відповідність до затверджених стандартів, приділяють особливу увагу якості запасних частин.

 

Компанія самостійно упаковує і контролює всю продукцію. Наші деталі є більш доступними, ніж заводські оригінали, але ні в чому не поступаються за якістю і практичністю застосування. Кожен Клієнт зможе підібрати саме те, що йому потрібно.

 

Бренд AUTOSTORM пропонує широкий асортимент запатентованих деталей:

 • посилені стійки стабілізатора на будь-яку марку авто;
 • сайлентблоки;
 • втулки.

 
Технічні можливості компанії AUTOSTORM дозволяють усунути будь-які проблеми з ходовою частиною вашої машини. Ми пропонуємо такі послуги, як: реставрація (відновлення) сайлентблоков, кульових опор, наконечників, рульових тяг. Надаємо гарантію на свої товари і послуги.

 

Всю інформацію можна отримати за адресою: м.Вінниця, вул. Пирогова, 139а.

Телефони: 068-869-37-69 , 093-239-83-60 , 095-765-35-21 .

Профілі нашої компанії є в соцмережах Facebook та Instagram.

 

Доставка здійснюється

 • по всій Україні
 • за Ваш рахунок; 
 • відправка, наразі, тільки Новою Поштою

 

Оплата

 • національна валюта-грн., «₴» ; 
 • готівковий розрахунок (на Новій Пошті при отриманні); 
 • безготівковий розрахунок (обов'язково повідомте про бажання сплатити картою -менеджер надішле реквізити карти) – після оплати буде здійснена відправка замовлення.

Пропонуємо спеціальні ціни та умови для Партнерів. AUTOSTORM - з нами приємно працювати!

"AUTOSTORM" ™ Вінниця

вул. Пирогова, 139А

Договір публічної оферти  Умови повернення товару

Виробництво та реставрація сайлентблоків, стійок стабілізатора, послуги СТО

autostormvin@gmail.com

+38 (068) 83-40-053 (Viber) 

+38 (067) 43-00-515

+38 (068) 86-93-769

Разработка сайта
дизайн-студия «Webhit»