"AUTOSTORM" - Продовжуй рух впевнено!

Світовий тренд на екологічність поступово поширюється і на Україну, а разом з ним в країні поступово зростає кількість електрокарів, серед яких культова Tesla займає одне з ключових місць. Відповідно зростання кількості автомобілів збільшується попит на запчастини до них і тут виникає певний вакуум пропозиції. По суті, варіантів всього два: замовляти оригінал в США і довго чекати або шукати б / у запчастини в ближньому зарубіжжі (як правило в Польщі).

Нам цьому тлі український виробник AUTOSTORM, що спеціалізується на деталях ходової системи доповнив свій асортимент запчастинами для автомобілів Tesla різних моделей.


На даному етапі автовласникам і СТО підприємство вже готове запропонувати широкий спектр деталей. Так уже розроблений і запущений у виробництво повний перелік сайлентблоков і стійок стабілізаторів (основний профіль компанії) для:

• Model S, передній привід (передня і задня підвіска);
• Model S, задній привід (передня і задня підвіска);
• Model Х (передня і задня підвіска);
• Model 3 (передня підвіска).

Деталі задньої підвіски на Model 3 на даний момент ще знаходяться в стадії розробки. Це пов'язано з тим, що дана модель лише недавно прийшла в Україну.

Продукція AUTOSTORM повністю ідентична оригінальним запчастинам, на всі запчастини компанія дає гарантію: півроку з моменту покупки. Гарантія поширюється на всі сайлентблоки і тяги стабілізатора. Компанія має багаторічний досвід у розробці та виробництві деталей ходової системи, почавши роботу в цій галузі ще в 1996 році. Компетенція AUTOSTORM дозволяє без проблем перенести накопичений досвід на виробництво запчастин для електрокарів.

Повний текст на сайті autoExpert

"AUTOSTORM" ™ Вінниця

вул. Пирогова, 139А

 

Виробництво та реставрація сайлентблоків, стійок стабілізатора, послуги СТО

autostormvin@gmail.com

+38 (068) 86-93-769 (Viber) 

+38 (095) 76-53-521

+38 (093) 23-98-360

+38 (063) 04-55-510

+38 (068) 83-10-053

Разработка сайта
дизайн-студия «Webhit»