"AUTOSTORM" - Продовжуй рух впевнено!

У зв'язку зі станом українських доріг, найбільш часта проблема, з якою стикаються автовласники, - поломки підвісок автомобіля, зокрема сайлентблока.

Ця деталь зменшує коливання та надає авто м'який і стійкий хід. Вона являє собою шарнір, що складається з 2-х металевих втулок з прокладкою між ними. Залежно від наповнювача сайлентблок буває гумовий або поліуретановий.

 

Стандартний термін служби сайлентблока - 100 000 км пробігу. Але з огляду на стан вітчизняних доріг, рекомендується проводити діагностику через кожні 50 000 км.

 

Відмінності поліуретану та каучуку

Більшість власників авто ставлять на машини втулки і сайлентблоки з каучуку (гуми). Перевагою такого вибору є більш низька ціна при достатньому терміні експлуатації. Якщо машина не використовується для поїздок по бездоріжжю, час їх служби мінімум 50-100 тис. км пробігу.

 

Шарніри з поліуретану витримують більш складні умови експлуатації. При цьому дуже важливо правильно встановити деталь. Якщо звичайний термін служби поліуретанових деталей дорівнює 80-100 тис. км пробігу, то при неправильній установці він скорочується до 20-50 тисяч.

 

Також не слід забувати, що термін експлуатації сайлентблоков і втулок залежить від справної роботи всієї підвіски. Якщо вона несправна, то термін служби деталей знизиться у декілька разів.

 

Порівняння матеріалів для виготовлення запчастин ходової

Проведемо порівняльний аналіз поліуретану та каучуку, з'ясувавши, чому другий матеріал краще:

 

 

Плюси

 

Мінуси

Поліуретан

 

·      Матеріал в 4 рази міцніше гуми, більш стійкий до значних навантажень.

·      Висока стійкість до перепадів температур і впливу агресивних середовищ.

·      Тривалий термін експлуатації.

·     Підвищена зносостійкість

 

·      Низькі амортизаційні властивості

·      Висока жорсткість матеріалу позитивно впливає на маневреність та керованість авто, але при цьому знижується комфортність їзди.

·      Поліуретанові сайлентблоки коштують в рази дорожче, ніж їх гумові аналоги.

·      Матеріал погано чинить опір скручуванню, що стає головною причиною його деформації.

·      Не підходить для авто з великим ходом підвіски (кросовери, позашляховики).

         

Каучук

 

·      Високі амортизаційні властивості

·      Підвищена еластичність забезпечує велику амплітуду коливань, що подовжує хід підвіски; м'якість гуми дає більш м'який і комфортний хід автомобіля.

·      Якісний каучук служить набагато довше, ніж проста гума, тому термін експлуатації наближається до поліуретану.

·     Матеріал стійкий до деформацій завдяки природній еластичності.

·      Більш низька ціна і значна економія.

 

·      Серійні деталі на синтетичному каучуку розраховані на незначні навантаження. Якщо допустиму межу навантажень перевищено, вони швидше виходять з ладу.

·      У процесі експлуатації еластичність і амортизаційні властивості знижуються, внаслідок чого сайлентблок і втулки розтріскуються, тому потрібно своєчасно проводити заміну.

 

Висновки

 

Сайлентблоки з поліуретану мають підвищену міцність і менше схильні до зносу. Деталі з синтетичного каучуку коштують дешевше, але термін експлуатації у них також менше, при цьому вони мають хороші експлуатаційні характеристики. Також варто пам'ятати, що в реальному житті час експлуатації поліуретанових сайлентблоків буде нижче, ніж заявлено виробником. Тому основне, на що потрібно орієнтуватися при виборі матеріалу, це манера водіння. Якщо ви віддаєте перевагу адекватному темпу водіння, сміливо можете зупинитися на гумовому сайлентблоку.

Наші вироби виготовляються з натурального каучуку, що свідчить про високу якість і довговічності сайлентблоков, втулок і пильовиків.

Замовити втулки і сайлентблоки з високоякісного натурального каучуку можна в компанії Автошторм Вінниця.

"AUTOSTORM" ™ Вінниця

вул. Пирогова, 139А

 

Виробництво та реставрація сайлентблоків, стійок стабілізатора, послуги СТО

autostormvin@gmail.com

+38 (068) 86-93-769 (Viber) 

+38 (095) 76-53-521

+38 (068) 83-10-053

Разработка сайта
дизайн-студия «Webhit»