"AUTOSTORM" - Продовжуй рух впевнено!

Через низьку якість доріг багато запчастин ходової в короткі терміни перетворюються в видатковий матеріал. І найчастіше «вилітають» стійки і втулки стабілізатора поперечної стійкості.

Безумовно, стійки потрібно міняти вчасно, щоб потім не витрачати кошти на інші елементи підвіски. Але часта заміна оригінальними запчастинами може істотно відбитися на гаманці автовласника. Справа в тому, що оригінальні стійки іномарки розраховані на експлуатацію на якісних європейських дорогах. І якщо в деталь закладена міцність, розрахована на 50-150 тисяч км, то в наших умовах цей термін буде значно менше. Покупка дешевих китайських аналогів теж не заощадить гроші, так як якість деталей, м'яко кажучи, залишає бажати кращого. Відповідно, ходити вони будуть ще менше.

Доступна ціна на посилені стійки стабілізатора

Щоб полегшити життя українським автовласникам, інженери компанії Автошторм розробили унікальні за своєю конструкцією стійки стабілізатора. При їх розробці наші фахівці враховували багаторічний досвід обслуговування та ремонту автомобілів різних марок в умовах експлуатації в Україні..

В результаті були розроблені посилені стійки стабілізатора на рухомих сайлентблоках. Деталь максимально відповідає якості українських дорожніх покриттів і простіше в установці в порівнянні з оригінальними. За якістю стійки Автошторм не поступаються відомим аналогам, а коштують в рази дешевше.

Асортимент включать стійки для більш ніж 30-ти марок автомобілів, включаючи BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Opel, Ford, Audi, Scoda, Chevrolet, Renault, Citroen, Nissan, Honda, Mazda, Toyota і багато інших.

Переваги посилених стійок Автошторм

  • Невисока вартість.
  • Довгий термін експлуатації (до 50000 км). Відсутність кульових з'єднань збільшує термін експлуатації запчастини на наших дорогах.
  • Поворотний сайлентблок не вимагає установки пильовика, а значить, ви економите на його заміні.
  • Комфортна їзда. З'єднання з каучуку амортизує удари, покращуючи плавність ходу на нерівній дорозі.
  • Хороша керованість автомобілем. Більш жорстка конструкція забезпечує хорошу стійкість авто на великих швидкостях.
  • Стійки підлягають відновленню. Для цього у нас можна купити ремкомплекти (вкладиші).

Чому стійки Автошторм коштують дешево?

Дійсно, якщо порівняти вартість українських стійок, наприклад, з німецькими, то різниця буде дуже суттєвою. Стійки Автошторм для будь-якої марки авто стоять біля 165 грн. проти 1000 грн. за стійку, вироблену в Німеччині.

Така різниця в ціні не означає втрату якості і пояснюється досить просто. Конструкція - унікальна, запатентована, всі вузли розроблені і виготовлені в Україні, на власному виробництві. Таким чином, до покупця деталь надходить безпосередньо від виробника без накруток усіляких посередників, митних зборів і витрат на логістику. Також ціна запчастин не прив'язана до курсу долара.

"AUTOSTORM" ™ Вінниця

вул. Пирогова, 139А

 

Виробництво та реставрація сайлентблоків, стійок стабілізатора, послуги СТО

autostormvin@gmail.com

+38 (068) 86-93-769 (Viber) 

+38 (095) 76-53-521

+38 (068) 83-10-053

Разработка сайта
дизайн-студия «Webhit»